Harry van Gestel (1953)
Een magnifiek doek van Harry van Gestel (2x3m)
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 200 x 300 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Op Spieraam |