RobertArt100
  3. Ervaren verkoper
  5. RobertArt100

RobertArt100

Lid sinds 2026 / Amsterdam, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Harry van Gestel - Een magnifiek doek van Harry van Gestel (2x3m) kopen? Bied vanaf 7500!
Harry van Gestel (1953) Nederlands Een magnifiek doek van Harry van Gestel (2x3m)
Afmetingen 200 x 300 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 7.500