Marinus Fuit (1934)
Uitzicht op zee
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 51 x 71 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |

Lid sinds 2026 / 's-Gravenzande, Nederland
1 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Litho |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |