Rockes
  3. Ervaren verkoper
  5. Rockes

Rockes

Lid sinds 2019 / Huissen, Nederland

3 aangeboden items / 23 verkochte items

Pieter Schouten - Religeus Schilderi kopen? Bied vanaf 50!
Pieter Schouten (1927) Nederlands Religeus Schilderi
Afmetingen 62 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Henk Poeder - Landschap met Koeien kopen? Bied vanaf 75!
Henk Poeder (1964) Nederlands Landschap met Koeien
Afmetingen 27 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Jean van Dongen - Landschap met diepte en bomen in de bloei kopen? Bied vanaf 65!
Jean van Dongen (1883-1970) Nederlands Landschap met diepte en bomen in de bloei
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65