Corneille (1922-2010)
Champagne fluitje (9) - Flute - Glas
| Afmetingen | 19 x 4.5 x 4.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 110 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |

Lid sinds 2023 / Steenbergen , Nederland
4 aangeboden items / 20 verkochte items
| Gewicht | 110 g |
| Afmetingen | 6.5 x 15 x 15 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 370 g |
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 14 x 10 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Collage |
| Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |