Rox_Art_Studio
  3. Ervaren verkoper
  5. Rox_Art_Studio

Rox_Art_Studio

Lid sinds 2023 / Steenbergen , Nederland

4 aangeboden items / 20 verkochte items

Corneille - Champagne fluitje (9) - Flute - Glas kopen? Bied vanaf 60!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Champagne fluitje (9) - Flute - Glas
Afmetingen 19 x 4.5 x 4.5 cm (h x b x d)
Gewicht 110 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 60
Jan Cremer - Serviesgoed, 9 x Kop en Schotel kopen? Bied vanaf 50!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Serviesgoed, 9 x Kop en Schotel
Afmetingen 6.5 x 15 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht 370 g
€ 50
Corneille - 12 mooi ingelijste Corneille prentjes kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 12 mooi ingelijste Corneille prentjes
Techniek Offset
Afmetingen 14 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 60
2 biedingen
Nico Vrielink - Lijst met 4 afbeeldingen Graffiti periode kopen? Bied vanaf 20!
Nico Vrielink (1958) Nederlands Lijst met 4 afbeeldingen Graffiti periode
Techniek Collage
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen