Roy88
  3. Ervaren verkoper
  5. Roy88

Roy88

Lid sinds 2026 / Utrecht, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Wim Wijnman - Geometrisch Landschap kopen? Bied vanaf 250!
Wim Wijnman (1897-1984) Nederlands Geometrisch Landschap
Techniek Aquarel
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250