rrnuss461
  3. Ervaren verkoper
  5. rrnuss461

rrnuss461

Lid sinds 2019 / Spijkenisse, Nederland

1 aangeboden items / 8 verkochte items

Anneke Kimmel-van der Made - Stilleven met bloemen kopen? Bied vanaf 200!
Anneke Kimmel-van der Made (1932-2018) Nederlands Stilleven met bloemen
Afmetingen 53 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen