rubens_de
  5. rubens_de

rubens_de

Lid sinds 2006 / Düsseldorf, Duitsland

3 aangeboden items / 2 verkochte items

David Schneuer - Bordellszene kopen? Bied vanaf 240!
David Schneuer (1905-1988) Israëlisch Pools Bordellszene
TechniekLitho
Afmetingen52.5 x 41.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 240
Klemens Siebeneichler - Morfugur? bei Almeria / Spanien kopen? Bied vanaf 199!
Klemens Siebeneichler (1921-2002) Duits Morfugur? bei Almeria / Spanien
TechniekGouache
Afmetingen53 x 68.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 199
Bettina Rheims - 20 septembre, Paris kopen? Bied vanaf 850!
Bettina Rheims (1952) 20 septembre, Paris
TechniekC-Print
Afmetingen35 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 850