Lid sinds 2006 / Düsseldorf, Duitsland
3 aangeboden items / 2 verkochte items
Techniek | Litho |
Afmetingen | 52.5 x 41.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 53 x 68.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Karton |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | C-Print |
Afmetingen | 35 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |