Pierre van Dijk (1950)
Waterlelies
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 100 x 86 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |