Ruby07
  3. Ervaren verkoper
  5. Ruby07

Ruby07

Lid sinds 2026 / Dongen, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Pierre van Dijk - Waterlelies kopen? Bied vanaf 4500!
Pierre van Dijk (1950) Nederlands Waterlelies
Afmetingen 100 x 86 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 4.500