RuydeFanez
  3. Ervaren verkoper
  5. RuydeFanez

RuydeFanez

Lid sinds 2024 / Fürstenfeldbruck , Duitsland

1 aangeboden items / 2 verkochte items

Otto Bachmann - Blumenhut kopen? Bied vanaf 40!
Otto Bachmann (1915) Zwitsers Blumenhut
Techniek Litho
Afmetingen 90 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40