Otto Bachmann (1915)
Blumenhut
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 90 x 68 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |

Lid sinds 2024 / Fürstenfeldbruck , Duitsland
1 aangeboden items / 2 verkochte items
| Techniek | Litho |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |