Saravdc66
  3. Ervaren verkoper
  5. Saravdc66

Saravdc66

Lid sinds 2025 / Wondelgem, België

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Henri Joseph Pauwels - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 275!
Henri Joseph Pauwels (1903-1983) Belgisch Liggend naakt
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 56 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 275