Henri Joseph Pauwels (1903-1983)
Liggend naakt
| Techniek | Penseel (Inkt) |
| Afmetingen | 56 x 75 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Karton |
| Ingelijst | Ingelijst |