
Lid sinds 2021 / Bruxelles, België
56 aangeboden items / 177 verkochte items
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 7 x 6 x 2 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 42 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 60 x 80 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Textiel |
| Afmetingen | 220 x 210 x 2 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 56 x 45 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 160 x 40 x 1 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 30 g |
| Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 76 x 39 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |