Bertil Vallien (1938)
Unique glasobject.
| Afmetingen | 4 x 45 x 35 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 4 x 45 x 35 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 11 x 50 x 50 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 8 x 22 x 22 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 85 x 100 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |