Slot1949
  3. Ervaren verkoper
  5. Slot1949

Slot1949

Lid sinds 2026 / Amersfoort, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Johannes Embrosius van de Wetering de Rooij - Zicht op Woudrichem kopen? Bied vanaf 150!
Johannes Embrosius van de Wetering de Rooij (1877-1972) Nederlands Zicht op Woudrichem
Afmetingen 70 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150