Johannes Embrosius van de Wetering de Rooij (1877-1972)
Zicht op Woudrichem
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 70 x 90 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |