Smoke
  3. Ervaren verkoper
  5. Smoke

Smoke

Lid sinds 2011 / Driehuis NH, Nederland

10 aangeboden items / 270 verkochte items

Anton Heyboer - Kip - Krijttekening - 1995 - 32 x 23 cm - ingelijst kopen? Bied vanaf 125!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Kip - Krijttekening - 1995 - 32 x 23 cm - ingelijst
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 32 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Anton Heyboer - Kip - gemengde techniek - 1995 - 35 x 26 cm - ingelijst kopen? Bied vanaf 125!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Kip - gemengde techniek - 1995 - 35 x 26 cm - ingelijst
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 35 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Daniel Spoerri - Selbsterdrosselung - Seriegrafie op kaasdoek - 1970 - editie -/100 kopen? Bied vanaf 350!
Daniel Spoerri (1930-2024) Zwitsers Roemeens Selbsterdrosselung - Seriegrafie op kaasdoek - 1970 - editie -/100
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Daniel Spoerri - Schussrichtungsstab - Seriegrafie op kaasdoek - 1970 - editie -/100 kopen? Bied vanaf 350!
Daniel Spoerri (1930-2024) Zwitsers Roemeens Schussrichtungsstab - Seriegrafie op kaasdoek - 1970 - editie -/100
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Daniel Spoerri - Tableau Piege - karton/ zeefdruk - 98/300 - uitklapbaar tafeltje - 68 x 68 cm kopen? Bied vanaf 450!
Daniel Spoerri (1930-2024) Zwitsers Roemeens Tableau Piege - karton/ zeefdruk - 98/300 - uitklapbaar tafeltje - 68 x 68 cm
Afmetingen 68 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 450
Jurjen de Haan - Verfgespuis - Olieverf op doek -2002 - zeer groot - 50 x 200 cm kopen? Bied vanaf 650!
Jurjen de Haan (1936-2018) Nederlands Verfgespuis - Olieverf op doek -2002 - zeer groot - 50 x 200 cm
Afmetingen 54 x 204 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Gilbert & George - Side by Side - Hand gesigneerd en gemarmerd boekje door de kunstenaars kopen? Bied vanaf 200!
Gilbert & George Engels Side by Side - Hand gesigneerd en gemarmerd boekje door de kunstenaars
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 20 x 13.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 200
Jan Henderikse - Zero - Nummerbord op stof - 41 x 57 x 4 cm kopen? Bied vanaf 1150!
Jan Henderikse (1937) Nederlands Zero - Nummerbord op stof - 41 x 57 x 4 cm
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 41 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.150
Salvador Dali - Porseleinen bord "Aquarius" diameter 21 cm kopen? Bied vanaf 45!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans Porseleinen bord "Aquarius" diameter 21 cm
Afmetingen 21 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 45