Anton Heyboer (1924-2005)
Kip - Krijttekening - 1995 - 32 x 23 cm - ingelijst
| Techniek | Pastel/Krijt |
| Afmetingen | 32 x 23 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |