SMS1408
  3. Ervaren verkoper
  5. SMS1408

SMS1408

Lid sinds 2020 / Amsterdam, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Boa Jun LIU - Tang Buddhist Lady kopen? Bied vanaf 1750!
Boa Jun LIU (1963) Chinees Tang Buddhist Lady
Afmetingen 150 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 1.750