Boa Jun LIU (1963)
Tang Buddhist Lady
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 150 x 120 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Op Spieraam |