Lid sinds 2026 / Helmond , Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 44 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 72.5 x 85 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |