Staluta
  3. Ervaren verkoper
  5. Staluta

Staluta

Lid sinds 2025 / Nijkerk, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Wim Zurne - Drieluik scheepswrak kopen? Bied vanaf 250!
Wim Zurne (1953) Nederlands Drieluik scheepswrak
Afmetingen 129.5 x 69.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen