Panamarenko (1940-2019)
Icarus - Handgesigneerd - New York
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 32 x 27 cm (h x b) |

Lid sinds 2021 / evergem, België
16 aangeboden items / 55 verkochte items
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 32 x 27 cm (h x b) |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 31 x 22 cm (h x b) |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 60 x 45 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 60 x 45 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Gemengde Druktechniek |
| Afmetingen | 40 x 25 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 88 x 70 cm (h x b) |
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 71 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 64 x 47.5 cm (h x b) |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 31 x 22 cm (h x b) |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 33 x 24 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 28 x 23 cm (h x b) |
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 60 x 40 cm (h x b) |
| Techniek | Offset |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 169 x 128 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 76 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |