Station_A
  3. Ervaren verkoper
  5. Station_A

Station_A

Lid sinds 2021 / Amsterdam, Nederland

20 aangeboden items / 83 verkochte items

Wim Vaarzon Morel (jr.) - Boslandschap met vijver - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 200!
Wim Vaarzon Morel (jr.) (1931-2023) Nederlands Boslandschap met vijver - Gesigneerd
Afmetingen 57.5 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Paul Louis van den Bergh - Potlood tekening - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 150!
Paul Louis van den Bergh (1967) Nederlands Potlood tekening - Handgesigneerd
Techniek Potlood
Afmetingen 42 x 59.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Paul Louis van den Bergh - Potlood tekening - "Early settlement” - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 100!
Paul Louis van den Bergh (1967) Nederlands Potlood tekening - "Early settlement” - Handgesigneerd
Techniek Potlood
Afmetingen 30.2 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Paul Louis van den Bergh - Gemengde techniek - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 100!
Paul Louis van den Bergh (1967) Nederlands Gemengde techniek - Gesigneerd
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 30 x 12 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Paul Louis van den Bergh - Gemengde techniek op papier - Gesigneerd. kopen? Bied vanaf 100!
Paul Louis van den Bergh (1967) Nederlands Gemengde techniek op papier - Gesigneerd.
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Paul Louis van den Bergh - Gemengde techniek op papier - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 100!
Paul Louis van den Bergh (1967) Nederlands Gemengde techniek op papier - Gesigneerd
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Dieter Rams - Ten Principles for Good Design - Hardcover - Prestel, 2017. kopen? Bied vanaf 50!
Dieter Rams (1932) Duits Ten Principles for Good Design - Hardcover - Prestel, 2017.
Techniek Hardcover
Afmetingen 29.7 x 21 cm (h x b)
€ 50
Joseph Klibansky - New urban wonderland - catalogus kopen? Bied vanaf 20!
Joseph Klibansky (1984) Nederlands Zuid-Afrikaans New urban wonderland - catalogus
Techniek Softcover
Afmetingen 21 x 30 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Paul Louis van den Bergh - Acryl op papier - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 100!
Paul Louis van den Bergh (1967) Nederlands Acryl op papier - Gesigneerd
Techniek Acryl
Afmetingen 15 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Florentijn Bruning - “Mona Lisa 59” - Gemengde techniek op canvas - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 100!
Florentijn Bruning (1963) Nederlands “Mona Lisa 59” - Gemengde techniek op canvas - Handgesigneerd
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Rogi Wieg - Acryl schilderij op canvasboard - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 70!
Rogi Wieg (1962-2015) Nederlands Acryl schilderij op canvasboard - Gesigneerd
Techniek Acryl
Afmetingen 40.5 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Direct kopen
Pablo Picasso - Catalogue Raisonné - Picasso in his posters - 4 delen kopen? Bied vanaf 300!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans Catalogue Raisonné - Picasso in his posters - 4 delen
Techniek Hardcover
Afmetingen 31 x 25 cm (h x b)
€ 300
Direct kopen
Pablo Picasso - Homage to Picasso - met kleurenlitho en 7 linosnedes kopen? Bied vanaf 125!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans Homage to Picasso - met kleurenlitho en 7 linosnedes
Techniek Hardcover
Afmetingen 31 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 125
Direct kopen
Clifford Coffin - Photographs from Vogue 1945 to 1955 kopen? Bied vanaf 25!
Clifford Coffin (1913-1972) Amerikaans Photographs from Vogue 1945 to 1955
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
€ 25
Direct kopen
Richard Hermann Eschke - Julius Ehrentraut - 2 etsen - Verein für Original Radirung - 1887 kopen? Bied vanaf 25!
Richard Hermann Eschke (1859-1944) Duits Julius Ehrentraut - 2 etsen - Verein für Original Radirung - 1887
Techniek Ets
Afmetingen 60 x 46 cm (h x b)
€ 25
Direct kopen
Balthus - Hardcover - Skira Rizzoli - 1990 kopen? Bied vanaf 40!
Balthus (1908-2001) Frans Hardcover - Skira Rizzoli - 1990
Techniek Hardcover
Afmetingen 35 x 36.5 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Max Ernst - Homage to Max Ernst kopen? Bied vanaf 30!
Max Ernst (1891-1976) Zwitsers Homage to Max Ernst
Techniek Hardcover
Afmetingen 32 x 25 cm (h x b)
€ 30
Direct kopen
Paul Louis van den Bergh - "Shake!" - Acryl op linnen - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 120!
Paul Louis van den Bergh (1967) Nederlands "Shake!" - Acryl op linnen - Gesigneerd
Techniek Acryl
Afmetingen 18 x 13 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Direct kopen
:Lucas Blalock - VII LB SPBH - Handgesigneerd - Gelimiteerde oplage kopen? Bied vanaf 20!
:Lucas Blalock (1978) Amerikaans VII LB SPBH - Handgesigneerd - Gelimiteerde oplage
Techniek Hardcover
Afmetingen 20 x 15 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen