Steven10
  3. Ervaren verkoper
  5. Steven10

Steven10

Lid sinds 2024 / Barendrecht, Nederland

7 aangeboden items / 7 verkochte items

Ter verkoop aangeboden

Richard Meitner - Unica ; Vrij gevormde en geblazen robijnrode conische kristalsculptuur kopen? Bied vanaf 460!
Richard Meitner (1949) Amerikaans Unica ; Vrij gevormde en geblazen robijnrode conische kristalsculptuur
Afmetingen 35.5 x 19.5 x 19.5 cm (h x b x d)
Gewicht 6500 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 460
Andries Dirk Copier - Een mooi gesatineerde vaas van dik glas met acht geslepen ribben. kopen? Bied vanaf 65!
Andries Dirk Copier (1901-1991) Nederlands Een mooi gesatineerde vaas van dik glas met acht geslepen ribben.
Afmetingen 16.5 x 16 x 16 cm (h x b x d)
Gewicht 2240 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 65
Societe Ceramique - Vintage Art Deco fruitschaal, terrine keramiek kopen? Bied vanaf 69!
Societe Ceramique (1859-1958) Nederlands Vintage Art Deco fruitschaal, terrine keramiek
Afmetingen 18 x 32 x 32 cm (h x b x d)
Gewicht 965 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 69
Andries Dirk Copier - Violen bloemenvaasje uit de jaren 30; ontwerper A.D. Copier kopen? Bied vanaf 79!
Andries Dirk Copier (1901-1991) Nederlands Violen bloemenvaasje uit de jaren 30; ontwerper A.D. Copier
Afmetingen 10.5 x 9 x 9 cm (h x b x d)
€ 79