Suul020
  3. Ervaren verkoper
  5. Suul020

Suul020

Lid sinds 2022 / Amsterdam, Nederland

7 aangeboden items / 37 verkochte items

Wim Drion - Titel onbekend kopen? Bied vanaf 150!
Wim Drion (1946) Nederlands Titel onbekend
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 63 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Casper Faassen - "Mies" Leesplankje serie (Aap-Noot-Mies-Wim) kopen? Bied vanaf 155!
Casper Faassen (1975) Nederlands "Mies" Leesplankje serie (Aap-Noot-Mies-Wim)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 36 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 155
Direct kopen
Casper Faassen - "Wim" " Noot" Leesplankje serie (Aap-Noot-Mies-Wim) kopen? Bied vanaf 160!
Casper Faassen (1975) Nederlands "Wim" " Noot" Leesplankje serie (Aap-Noot-Mies-Wim)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 36 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 160
Direct kopen
Jaap Benschop - Sant Pere Pescador kopen? Bied vanaf 25!
Jaap Benschop (1928-2011) Nederlands Sant Pere Pescador
Techniek Aquarel
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Arthur Varela - Kindergarden “bebés agressivos” kopen? Bied vanaf 250!
Arthur Varela (1937) Portugees Kindergarden “bebés agressivos”
Techniek Klei
Afmetingen 26 x 15 cm (h x b)
Gewicht 5000 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Adrianus Remiens - Het Kalf kopen? Bied vanaf 50!
Adrianus Remiens (1890-1972) Nederlands Het Kalf
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Casper Faassen - "Aap" Leesplankje serie (Aap-Noot-Mies-Wim) kopen? Bied vanaf 150!
Casper Faassen (1975) Nederlands "Aap" Leesplankje serie (Aap-Noot-Mies-Wim)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 36 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen