Lid sinds 2022 / Amsterdam, Nederland
7 aangeboden items / 37 verkochte items
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 63 x 63 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 36 x 25 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Drager | Papier |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Klei |
| Afmetingen | 26 x 15 cm (h x b) |
| Gewicht | 5000 g |
| Techniek | Pastel/Krijt |
| Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Drager | Papier |