Lid sinds 2020 / Woerden, Nederland
2 aangeboden items / 13 verkochte items
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 29.7 x 21 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 23 x 23 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Karton |
Ingelijst | Ingelijst |