svsandv
  5. svsandv

svsandv

Lid sinds 2020 / Woerden, Nederland

2 aangeboden items / 13 verkochte items

Ad van Hassel - Lippe Maxim Zeefdrukken (3 stuks) kopen? Bied vanaf 35!
Ad van Hassel (1953) Nederlands Lippe Maxim Zeefdrukken (3 stuks)
Afmetingen29.7 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Ad van Hassel - Naakt Maxim 07 kopen? Bied vanaf 40!
Ad van Hassel (1953) Nederlands Naakt Maxim 07
TechniekAcryl
Afmetingen23 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 40