Yang Bin
Three White Birds
| Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
| Afmetingen | 81 x 66 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Ingelijst | Ingelijst |