Lid sinds 2014 / Oudewater, Nederland
2 aangeboden items / 6 verkochte items
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 73 x 80.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 120 x 115 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |