teodorus
  5. teodorus

teodorus

Lid sinds 2013 / Tilburg, Nederland

1 aangeboden items / 40 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)
1 aangeboden items door deze verkoper
Johannes Jacobus Petri - Scheepjes bij haven kopen? Bied vanaf 25!
Johannes Jacobus Petri - Scheepjes bij haven

Geplaatst doorteodorus

Eindtijd10-07-2022 om 22:01

Afmetingen41 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst