teodorus
  5. teodorus

teodorus

Lid sinds 2013 / Tilburg, Nederland

/ 44 verkochte items

Porceleyne Fles - Gedenktegel 50 jarig jubileum Koningin Wilhelmina kopen? Bied vanaf 75!
Porceleyne Fles (1653) Nederlands Gedenktegel 50 jarig jubileum Koningin Wilhelmina
Afmetingen29.5 x 20.5 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 75