The-Nomad-Gallery
  3. Ervaren verkoper
  5. The-Nomad-Gallery

The-Nomad-Gallery

Lid sinds 2025 / Batalha, Portugal

39 aangeboden items / 29 verkochte items

Gerrit de Moree - Die Erschaffung der Landtiere – 1969 kopen? Bied vanaf 80!
Gerrit de Moree (1909-1981) Nederlands Schepping van de Landdieren - 1969
Techniek Gravure
Afmetingen 50 x 70.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Marc Vosch - Schöne Dorflandschaft kopen? Bied vanaf 80!
Marc Vosch (1947-1989) Belgisch Prachtige dorpscompositie
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Jean-Jacques De Grave - Selbstporträt kopen? Bied vanaf 80!
Jean-Jacques De Grave (1923) Belgisch Zelfportret
Techniek Gravure
Afmetingen 62 x 44.5 cm (h x b)
€ 80
Theo Humblet - Komposition für Frauen - 1971 kopen? Bied vanaf 80!
Theo Humblet (1919-2006) Belgisch Compositie voor vrouwen - 1971
Techniek Gravure
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Maurice Haccuria - Abstrakte Komposition in Rot und Schwarz aus dem Jahr 1971 kopen? Bied vanaf 60!
Maurice Haccuria (1919-1991) Belgisch Abstracte compositie in rood en zwart uit 1971.
Techniek Gravure
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Michel Pinel - Michel Pinel „Eden“, Werkverzeichnis des Fotografen – 2009 kopen? Bied vanaf 60!
Michel Pinel (1949-2023) Frans Michel Pinel "Eden" Catalogus Raisonné van de fotograaf - 2009
Techniek Softcover
Afmetingen 33 x 24 cm (h x b)
€ 60
Silvin Bronkart - Hochwertige abstrakte Komposition aus dem Jahr 1949 kopen? Bied vanaf 550!
Silvin Bronkart (1915-1970) Belgisch Hoogwaardige abstracte compositie uit 1949
Techniek Houtskool
Afmetingen 51.5 x 63.5 cm (h x b)
€ 550
Yvon Adam - Erotische Kunst „Klitorina am Strand“, Mischtechnik – gerahmt kopen? Bied vanaf 50!
Yvon Adam (1932-2017) Belgisch Erotisch kunstwerk "Clitoline op het strand" Gemengde technieken - ingelijst
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 41 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Yvon Adam - Erotisches Kunstwerk „Liebling, lass dich nicht ablenken“ Mischtechnik – gerahmt kopen? Bied vanaf 50!
Yvon Adam (1932-2017) Belgisch Erotisch kunstwerk "Lieverd, laat je niet afleiden" Gemengde technieken - ingelijst
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 41 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Rene Mels - Porträt eines jungen Mädchens um 1940 kopen? Bied vanaf 180!
Rene Mels (1909-1977) Portret van een jong meisje circa 1940
Afmetingen 61 x 50 cm (h x b)
€ 180
Direct kopen
Marcus De Vestele - Das Opfer – Großes Ölgemälde auf Leinwand aus dem Jahr 1971 kopen? Bied vanaf 190!
Marcus De Vestele (1941-2024) Belgisch Het offer - Grote olieverf op doek uit 1971
Afmetingen 72 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 190
Direct kopen
Daniel De Clercq - Charmantes Gemälde „Privatgrundstück“ aus dem Jahr 1979 kopen? Bied vanaf 80!
Daniel De Clercq (1935-2017) Belgisch Charmant schilderij uit 1979 "Privé-eigendom"
Afmetingen 22 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen
Silvin Bronkart - Prächtige, farbenfrohe abstrakte Komposition aus dem Jahr 1957 kopen? Bied vanaf 650!
Silvin Bronkart (1915-1970) Belgisch Schitterende kleurrijke abstracte compositie uit 1957.
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 650
Direct kopen
Marie Louise Ogier - Das Familienanwesen kopen? Bied vanaf 150!
Marie Louise Ogier (1912-2003) Frans Het familielandgoed
Afmetingen 61 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 150
Direct kopen
Marcus De Vestele - Das rote Opfer – Bedeutendes Gemälde der belgischen Cobra-Gruppe, 1971 kopen? Bied vanaf 190!
Marcus De Vestele (1941-2024) Belgisch Het Rode Offer - Belangrijk schilderij van de Belgische Cobra-groep, 1971
Afmetingen 98 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 190
Direct kopen
Richard Avedon - Inès Sastre – Pirelli-Kalender 1997 – New York – gerahmt kopen? Bied vanaf 190!
Richard Avedon (1923-2004) Amerikaans Inès Sastre - Pirelli Kalender 1997 - New York - Ingelijst
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 42 x 32 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 190
Direct kopen
Michel Pinel - Zärtlichkeit – 1985 kopen? Bied vanaf 60!
Michel Pinel (1949-2023) Frans Tederheid - 1985
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Michel Pinel - Hands Up, Frankreich 2006 kopen? Bied vanaf 60!
Michel Pinel (1949-2023) Frans Hands Up, Frankrijk 2006
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Marcus De Vestele - Grande Komposition Cobra 1975 kopen? Bied vanaf 100!
Marcus De Vestele (1941-2024) Belgisch Grande compositie Cobra 1975
Techniek Gouache
Afmetingen 49 x 61.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Rene Mels - Prächtige abstrakte Bleistiftzeichnung, um 1955 kopen? Bied vanaf 120!
Rene Mels (1909-1977) Prachtige abstracte compositie in potlood, circa 1955
Techniek Potlood
Afmetingen 31.5 x 39.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Direct kopen
Rene Mels - Ruhe in Hell-Dunkel-Kontrasten, seltener Aktstich um 1945 - gerahmt kopen? Bied vanaf 50!
Rene Mels (1909-1977) Rust in clair-obscur, zeldzame naaktgravure circa 1945 - Ingelijst
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 28 x 22.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Rene Mels - Das Theater – 1946 – Seltene signierte Kaltnadelradierung – gerahmt kopen? Bied vanaf 50!
Rene Mels (1909-1977) Het Theater - 1946 - Zeldzame gesigneerde drogenaald ets - ingelijst
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 31.5 x 25.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Robert Detheux - Wunderschöne abstrakte Komposition eines Gesichts - Oktober 1961 kopen? Bied vanaf 120!
Robert Detheux (1935-2010) Belgisch Prachtige abstracte compositie van een gezicht - oktober 1961
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 41.5 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Direct kopen
Hanna Ben Dov - Wunderschöne lyrische Abstraktion aus den 1960er Jahren – New School of Paris kopen? Bied vanaf 100!
Hanna Ben Dov (1919-2009) Israëlisch Prachtige lyrische abstractie uit de jaren 60 - Nieuwe School van Parijs
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 24 x 24.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Hanna Ben Dov - Wunderschöne lyrische Abstraktion aus den 1960er Jahren – New School of Paris kopen? Bied vanaf 120!
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 32.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Direct kopen
Marie Louise Ogier - Landschaft mit See und Boot - ca. 1960 - XXL kopen? Bied vanaf 300!
Marie Louise Ogier (1912-2003) Frans Landschap met meer en boot - circa 1960 - XXL
Afmetingen 89 x 116 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Direct kopen
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 28.5 x 24.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Direct kopen
Victor Vasarely - Originalplatte - Vonal (1971) - Editions du Griffon Neuchâtel Schweiz kopen? Bied vanaf 50!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars Origineel bord - Vonal (1971) - Editions du Griffon Neuchâtel Zwitserland
Techniek Offset
Afmetingen 33 x 33 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Techniek Offset
Afmetingen 33 x 33 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Techniek Offset
Afmetingen 33 x 33 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Yvon Adam - Erotisches Pastellgemälde um 2000, gerahmt kopen? Bied vanaf 80!
Yvon Adam (1932-2017) Belgisch Erotisch pastel schilderij circa 2000, ingelijst
Techniek Gouache
Afmetingen 52 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen
Yvon Adam - Seltenes erotisches Spraygemälde, gerahmt kopen? Bied vanaf 80!
Yvon Adam (1932-2017) Belgisch Zeldzame erotische spuitverf, ingelijst
Techniek Gouache
Afmetingen 52 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen
Robert Detheux - Die Frau mit dem Regenschirm - 1963 - gerahmt kopen? Bied vanaf 120!
Robert Detheux (1935-2010) Belgisch De vrouw met de paraplu - 1963 - ingelijst
Techniek Aquarel
Afmetingen 52 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Robert Detheux - Schöner weiblicher Akt - 1951 kopen? Bied vanaf 100!
Robert Detheux (1935-2010) Belgisch Prachtig vrouwelijk naakt - 1951
Techniek Aquarel
Afmetingen 45 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Eugène Eechaut (1928-2019) Belgisch Prachtig kleurrijk abstract schilderij uit 1975 - Expositie Pfeiffer Gallery
Techniek Aquarel
Afmetingen 29.5 x 48 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen
Eugène Eechaut - Stehende nackte Frau und Blumen in Gouache 1970 / Galerie Pfeiffer Brüssel kopen? Bied vanaf 70!
Eugène Eechaut (1928-2019) Belgisch Staande naakte vrouw en bloemen in gouache 1970 / Galerie Pfeiffer Brussel
Techniek Gouache
Afmetingen 45 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Direct kopen
Florent Terence Crommelynck - Großes expressionistisches Porträt von hoher Qualität, ca. 1960 kopen? Bied vanaf 50!
Florent Terence Crommelynck (1932) Belgisch Groot expressionistisch portret van hoge kwaliteit circa 1960
Techniek Aquarel
Afmetingen 69.5 x 53.5 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Eugène Eechaut - Schöner weiblicher Akt in Tusche - Galerie Pfeiffer Brüssel - gerahmt kopen? Bied vanaf 60!
Eugène Eechaut (1928-2019) Belgisch Prachtig vrouwelijk naakt in Oost-Indische inkt - Galerie Pfeiffer Brussel - ingelijst
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 44 x 35 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Wilfried Pas - Wunderschöne abstrakte Komposition aus dem Jahr 1978 kopen? Bied vanaf 80!
Wilfried Pas (1940) Belgisch Prachtige abstracte compositie uit 1978
Techniek Gravure
Afmetingen 72 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen