Paula Evers (1942)
Donkerblauw figuur
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 87 x 115 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |