thePoseidonCollection
  3. Ervaren verkoper
  5. thePoseidonCollection

thePoseidonCollection

Lid sinds 2023 / Heemskerk, Nederland

2 aangeboden items / 3 verkochte items

Paula Evers - Donkerblauw figuur kopen? Bied vanaf 120!
Paula Evers (1942) Nederlands Donkerblauw figuur
Techniek Acryl
Afmetingen 87 x 115 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Johannes K. Veerman - Italiaans landschap kopen? Bied vanaf 40!
Johannes K. Veerman (1907-1989) Nederlands Italiaans landschap
Techniek Aquarel
Afmetingen 59 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40