Thmaljers
  3. Ervaren verkoper
  5. Thmaljers

Thmaljers

Lid sinds 2020 / Dongen, Nederland

1 aangeboden items / 2 verkochte items

Osamu Yamazaki - Abstrait kopen? Bied vanaf 450!
Osamu Yamazaki (1941) Frans Japans Abstrait
Afmetingen 49 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450