Tijdgeest
  3. Ervaren verkoper
  5. Tijdgeest

Tijdgeest

Lid sinds 2024 / Maastricht, Nederland

1 aangeboden items / 6 verkochte items

Joseph Beuys - Beuys am Strand, Signierte Original-Farbfotografie Charles Wilp kopen? Bied vanaf 295!
Joseph Beuys (1921-1986) Duits Beuys am Strand, Signierte Original-Farbfotografie Charles Wilp
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 31 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295