Leo Vrolijk
Oude stad met bloemenkraam en vrouwen bij de fontein.
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 41 x 34 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Hardboard |
| Ingelijst | Ingelijst |