TillGerhard
  3. Ervaren verkoper
  5. TillGerhard

TillGerhard

Lid sinds 2026 / Wien, Oostenrijk

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Leo Vrolijk - Oude stad met bloemenkraam en vrouwen bij de fontein. kopen? Bied vanaf 400!
Leo Vrolijk Nederlands Oude stad met bloemenkraam en vrouwen bij de fontein.
Afmetingen 41 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 400