TJHP
  3. Ervaren verkoper
  5. TJHP

TJHP

Lid sinds 2024 / Heerenveen , Nederland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Age Hartsuiker - Ets aquatint Staand landschap kopen? Bied vanaf 75!
Age Hartsuiker (1957) Nederlands Ets aquatint Staand landschap
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 49.5 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Qiangli Liang - Set tekeningen+boek: Stap & 2 Vrouwen incl gesigneerd boekwerk kopen? Bied vanaf 1200!
Qiangli Liang (1964) Nederlands Chinees Set tekeningen+boek: Stap & 2 Vrouwen incl gesigneerd boekwerk
Techniek Houtskool
Afmetingen 75 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.200
Direct kopen