Lid sinds 2024 / Heerenveen , Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 49.5 x 66 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Houtskool |
| Afmetingen | 75 x 65 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |