Lid sinds 2024 / Haarlem, Nederland
3 aangeboden items / 14 verkochte items
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 28 x 24.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 20 x 24.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 16 x 11.4 cm (h x b) |
| Drager | Japans Papier |