Tjonge
  3. Ervaren verkoper
  5. Tjonge

Tjonge

Lid sinds 2024 / Haarlem, Nederland

3 aangeboden items / 14 verkochte items

Jan Altink - Groninger dorpsgezicht - handgesigneerd en gedateerd kopen? Bied vanaf 375!
Jan Altink (1885-1971) Nederlands Groninger dorpsgezicht - handgesigneerd en gedateerd
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 28 x 24.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 375
Direct kopen
Jan Wiegers - Twee naakten - De Ploeg kopen? Bied vanaf 65!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Twee naakten - De Ploeg
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 20 x 24.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Arie Zonneveld - Arie Zonneveld - Wilgen - handgesigneerde houtsnede kopen? Bied vanaf 175!
Arie Zonneveld (1905-1941) Nederlands Arie Zonneveld - Wilgen - handgesigneerde houtsnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 16 x 11.4 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 175
Direct kopen