Tolbert
  3. Ervaren verkoper
  5. Tolbert

Tolbert

Lid sinds 2025 / Tolbert, Nederland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Maya Wildevuur - "Pur" 3D kunstwerk kopen? Bied vanaf 375!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands "Pur" 3D kunstwerk
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 78 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Abraham Hulk (jr.) - 1851-1922 kopen? Bied vanaf 400!
Abraham Hulk (jr.) (1843-1919) Nederlands Engels 1851-1922
Afmetingen 75 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen