Maya Wildevuur (1944-2023)
"Pur" 3D kunstwerk
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 78 x 69 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |