Elmar Gille (1947-2015)
De wereld op zijn kop
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 73 x 61 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |