Trappel
  3. Ervaren verkoper
  5. Trappel

Trappel

Lid sinds 2020 / Heerhugowaard, Nederland

1 aangeboden items / 35 verkochte items

Elmar Gille - De wereld op zijn kop kopen? Bied vanaf 125!
Elmar Gille (1947-2015) Nederlands De wereld op zijn kop
Techniek Litho
Afmetingen 73 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125