Lid sinds 2025 / Beverwijk, Nederland
4 aangeboden items / 3 verkochte items
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 56 x 56 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |