
Lid sinds 2018 / WESTERLEE GN, Nederland
8 aangeboden items / 155 verkochte items
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 42 x 32 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 39 x 49 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 19.5 x 14 cm (h x b) |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 25 x 16.5 cm (h x b) |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 16.5 x 10 cm (h x b) |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 15 x 10 cm (h x b) |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 41.5 x 32 cm (h x b) |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 19.5 x 14 cm (h x b) |