Jan Strube (1892-1985)
Wasdag in Thorn
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 69 x 49 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |