Tureluur
  3. Ervaren verkoper
  5. Tureluur

Tureluur

Lid sinds 2013 / Amsterdam, Nederland

2 aangeboden items / 1 verkochte items

Eduard von Fellenberg - Abstract, zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Eduard von Fellenberg (1953) Zwitsers Abstract, zonder titel
Techniek Aquarel
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Martien van den Ouwelant - "Over vierkanten 17" kopen? Bied vanaf 50!
Martien van den Ouwelant (1947) Nederlands "Over vierkanten 17"
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 61.5 x 81.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen