Lid sinds 2013 / Amsterdam, Nederland
2 aangeboden items / 1 verkochte items
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 61.5 x 81.5 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |