Ronald Plune
Crossroads fotografie
| Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
| Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Ingelijst | Ingelijst |