user
  5. user

user

Lid sinds 2010 / Retie, België

2 aangeboden items / 55 verkochte items

FA. (9 x Favoriet)
2 aangeboden items door deze verkoper

Jan Van Imschoot - Souvenir d'Ypres kopen? Bied vanaf 295!
Jan Van Imschoot - Souvenir d'YpresGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooruser

Eindtijd 22-07-2022 om 22:59

Jaartal1995
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst