vanbellencolour
  5. vanbellencolour

vanbellencolour

Lid sinds 2016 / Willemstad, Nederland

8 aangeboden items / 1251 verkochte items

Jentsje Popma - Bollenveld kopen? Bied vanaf 100!
Jentsje Popma (1921-2022) Nederlands Bollenveld
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Jentsje Popma - Bruggetje bij Giessendam kopen? Bied vanaf 100!
Jentsje Popma (1921-2022) Nederlands Bruggetje bij Giessendam
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Jacques Doucet - zonder titel kopen? Bied vanaf 200!
Jacques Doucet (1924-1994) Frans zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 115 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Gerard Bijnens - zonder titel kopen? Bied vanaf 15!
Gerard Bijnens (1944) Nederlands zonder titel
Afmetingen 40 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 15
Afmetingen 40 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 15
Afmetingen 40 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 15
Afmetingen 40 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 15