Van_der_Aalst_Fine_Art
  3. Ervaren verkoper
  5. Van_der_Aalst_Fine_Art

Van_der_Aalst_Fine_Art

Lid sinds 2022 / Veghel, Nederland

2 aangeboden items / 7 verkochte items

Jack Harden - Herrinering aan Formentera kopen? Bied vanaf 285!
Jack Harden (1935-2002) Nederlands Herrinering aan Formentera
Techniek Acryl
Afmetingen 54.5 x 51.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 285
Jan Harmannus Lambeck - Gezicht op Saint-Hyppolite kopen? Bied vanaf 175!
Jan Harmannus Lambeck (1904-1984) Nederlands Gezicht op Saint-Hyppolite
Afmetingen 45 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen