Jack Harden (1935-2002)
Herrinering aan Formentera
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 54.5 x 51.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |