Lid sinds 2018 / Zaandam, Nederland
5 aangeboden items / 111 verkochte items
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 52 x 34 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 20 x 20 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 63 x 88 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 51 x 71 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Kunststof |
| Afmetingen | 26 x 10 x 15 cm (h x b x d) |