vanPaassen
  3. Ervaren verkoper
  5. vanPaassen

vanPaassen

Lid sinds 2018 / Zaandam, Nederland

5 aangeboden items / 111 verkochte items

Corneille - ontwerp voor Swatch horloge + Swatch horloge kopen? Bied vanaf 375!
Afmetingen 52 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Direct kopen
Arjan van Arendonk - Portugese Pigmenti kopen? Bied vanaf 275!
Arjan van Arendonk (1957) Nederlands Portugese Pigmenti
Techniek Acryl
Afmetingen 20 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Raphael Hermans - Het Paard kopen? Bied vanaf 20!
Raphael Hermans (1974) Nederlands Het Paard
Afmetingen 63 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Henk Schiffmacher - Love / Born to Lose kopen? Bied vanaf 495!
Henk Schiffmacher (1952) Nederlands Love / Born to Lose
Afmetingen 51 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Bram Ellens - Apping Glow in the Dark Gnome kopen? Bied vanaf 149!
Bram Ellens (1978) Nederlands Apping Glow in the Dark Gnome
Techniek Kunststof
Afmetingen 26 x 10 x 15 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 149
Direct kopen