Loes de Haan (1941)
Grensloos
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 48 x 39.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |

Lid sinds 2026 / Zeist, Nederland
1 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Litho |
| Drager | Geschept Papier |