Minoru Agata (1936)
Japan
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 146 x 120 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |

Lid sinds 2025 / IJsselstein, Nederland
2 aangeboden items / 5 verkochte items
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 146 x 120 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 28 x 21 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |