Lotte Marie van Oordt (1926)
Straatje
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 28 x 21 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |

Lid sinds 2025 / IJsselstein, Nederland
1 aangeboden items / 1 verkochte items
| Techniek | Aquarel |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |