Hans van der Plas (1925-1991)
onbekend
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 62 x 52 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |