
Lid sinds 2026 / Loosdrecht, Nederland
5 aangeboden items / 1 verkochte items
| Techniek | Marmer |
| Afmetingen | 92 x 26 x 12 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 34600 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 21 x 17 x 5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2700 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 89 x 89 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Techniek | Acryl |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 123.5 x 123.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Steen |
| Afmetingen | 64 x 16.5 x 80 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 165000 g |