Jan Henderikse (1937)
Susie
| Techniek | Preeg/Blinddruk |
| Afmetingen | 79.5 x 59.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |

Lid sinds 2024 / Helmond, Nederland
8 aangeboden items / 30 verkochte items
| Techniek | Preeg/Blinddruk |
| Afmetingen | 79.5 x 59.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 76.5 x 91.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 46.5 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Afmetingen | 37 x 80 x 80 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 28.5 x 24 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 63 x 49 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 31 x 70 x 70 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 97 x 26 x 20 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 40 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |