Lid sinds 2024 / Helmond, Nederland
4 aangeboden items / 21 verkochte items
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 97 x 26 x 20 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 40 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Preeg/Blinddruk |
| Afmetingen | 79.5 x 59.5 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Kunststof |
| Afmetingen | 78.5 x 66 x 66 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 53.5 x 73.5 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |