verschuiven2408
  3. Ervaren verkoper
  5. verschuiven2408

verschuiven2408

Lid sinds 2024 / Helmond, Nederland

4 aangeboden items / 21 verkochte items

Ad Arma - Man - Vrouw kopen? Bied vanaf 2000!
Ad Arma (1954) Nederlands Man - Vrouw
Techniek Brons
Afmetingen 97 x 26 x 20 cm (h x b x d)
Gewicht 40 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.000
Direct kopen
Jan Henderikse - Susie (coins american) kopen? Bied vanaf 350!
Jan Henderikse (1937) Nederlands Susie (coins american)
Techniek Preeg/Blinddruk
Afmetingen 79.5 x 59.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Borek Sipek - tafeltje kopen? Bied vanaf 450!
Borek Sipek (1949) Nederlands Tsjechisch tafeltje
Techniek Kunststof
Afmetingen 78.5 x 66 x 66 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 450
Direct kopen
John van 't Slot - zonder titel kopen? Bied vanaf 500!
John van 't Slot (1949) Nederlands zonder titel
Afmetingen 53.5 x 73.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen