Vertessen-Ulrich
  3. Ervaren verkoper
  5. Vertessen-Ulrich

Vertessen-Ulrich

Lid sinds 2025 / Turnhout, België

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Royal Dux - Herder & Herderin kopen? Bied vanaf 300!
Royal Dux (1853) Tsjechisch Herder & Herderin
Techniek Keramiek
Afmetingen 50 x 15 x 15 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 300
Direct kopen