verve
  5. verve

verve

Lid sinds 2012 / amsterdam, Nederland

6 aangeboden items / 8 verkochte items

6 aangeboden items door deze verkoper

Carl O Lynch of Town - Namiddag in Volendam kopen? Bied vanaf 1200!
Carl O Lynch of Town - Namiddag in VolendamSchilderij

Geplaatst doorverve

Afmetingen80 cm x 97 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Augustin Hanicotte - Houtzagers Volendam kopen? Bied vanaf 75!
Augustin Hanicotte - Houtzagers VolendamTekening / Aquarel

Geplaatst doorverve

TechniekPotlood
Afmetingen23 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Johannes Embrosius van de Wetering de Rooij - tafereel Landelijktafereel Landelijk kopen? Bied vanaf 50!
Johannes Embrosius van de Wetering de Rooij - tafereel Landelijktafereel LandelijkTekening / Aquarel

Geplaatst doorverve

TechniekPotlood
Afmetingen26 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Jan A. Louwers - Loonse en Drunense duinen kopen? Bied vanaf 70!
Jan A. Louwers - Loonse en Drunense duinenSchilderij

Geplaatst doorverve

Afmetingen28.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Johannes Josseaud - Aan de oever van het Spaarne kopen? Bied vanaf 425!
Johannes Josseaud - Aan de oever van het SpaarneSchilderij

Geplaatst doorverve

Afmetingen38 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Alfred Jirasek - Botter langs het Jaagpad. kopen? Bied vanaf 450!
Alfred Jirasek - Botter langs het Jaagpad.Schilderij

Geplaatst doorverve

Jaartal1905
Afmetingen62.5 cm x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst