verve
  5. verve

verve

Lid sinds 2012 / amsterdam, Nederland

4 aangeboden items / 13 verkochte items

Alfred Jirasek - Botter langs het Jaagpad. kopen? Bied vanaf 375!
Alfred Jirasek (1863-1931) Oostenrijks Botter langs het Jaagpad.
Afmetingen62.5 x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Evert Root - Moeder met kind kopen? Bied vanaf 10!
Evert Root (1896-1978) Nederlands Moeder met kind
Afmetingen14 x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Wim van der Meij - Zutphen kopen? Bied vanaf 65!
Wim van der Meij (1949) Nederlands Zutphen
TechniekEts
Afmetingen5 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Kitagawa Utamaro - Naniwa Okita-Admiring herself in a miror kopen? Bied vanaf 80!
Kitagawa Utamaro (1753-1806) Japans Naniwa Okita-Admiring herself in a miror
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen32 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 80