Lid sinds 2012 / amsterdam, Nederland
4 aangeboden items / 13 verkochte items
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 62.5 x 51.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 14 x 10 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 5 x 15 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 32 x 22 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |